a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Beseda s hercem Antonem Momotem

-

28. září 2019
19:00
kino Cinema City, Na Příkopě 22, Praha

Anton Momot patří mezi ten typ herců, které si publikum ihned zapamatuje. V necelých 30 letech hrál už ve 26 filmech a seriálech a přitom natáčení kombinuje se svou prací v petrohradském divadle Mastěrskaja a ve vlastním hereckém studiu Kislorod.

Návštěvníci II. festivalu moderní ruské kinematografie Nový ruský film jej uvidí hned ve dvou snímcích. Oba byly natočeny v extrémních podmínkách a je pro ně charakteristická velká psychologická hloubka. V dramatu Pár, které zahájí festival, sehrál roli mladého muže, který společně se svou ženou hledá cestu hned ze dvou bezvýchodných situací: psychologické pasti, která se stala z jejich sňatku, a léčky, kterou si pro ně připravila sajanská tajga. Ve snímku Bratrstvo Momot hraje afghánského vojína, který statečně prošel všemi hrůzami války, ale nenašel ve svém hrdinství smysl, který by ho ospravedlňoval.

Jak se člověku, který se narodil až po stažení sovětských vojsk z Afghánistánu, podařilo sehrát roli v dramatu z 80. let? Co herci pomáhá vžít se do nových rolí ve filmu a v divadle? Kde představitelé této tvůrčí profese hledají v 21. století inspiraci? Co se chtějí naučit studenti herectví, kteří chodí na Momotovy workshopy a jak se dá vlastně učit herectví? Na tyto a mnohé další otázky se můžete zeptat přímo Antona Momota během besedy s diváky, které proběhne po promítání filmu Bratrstvo. Ten vyvolal v ruské společnosti ostré diskuze a nedostal se masově do kin.

Pro výběr místa v sále je nutné si zakoupit diváckou akreditaci (pro informace klikněte zde).
Po obdržení voucheru klikněte na REZERVACE.