a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Beseda s herečkou Natalií Pavlenkovou

-

2. října
19:00 – 21:30
Praha, kino Cinema City, Na příkopě 22

Natalia Pavlenkova je známá nejen divákům, kteří pamatují Sovětský svaz, ale i návštěvníkům současných festivalů, protože hraje ve filmech mladých režisérů. Na dlouhou dobu po rozpadu Sovětského svazu se herečka přesunula plně divadlu a pedagogické činnosti, ale pak se vrátila k masovému publiku. Nejdříve v seriálech a později i v tvůrčím spojení s Ivanem Tverdovským. Z festivalu Kinotavr 2017 si herečka odvezla cenu za nejlepší výkon v ženské roli v Tverdovského filmu Zoologie.

Film Ať je Líza, který bude představen během II. festivalu Nový ruský film, je pro ní také debutem. V prvním celovečerním filmu režiséra Ilji Kargamanova zahrála Pavlenkova roli matky, která není schopná milovat stejně obě své děti. Díky pravdivosti emocí, prožívání každého gesta a mistrovskému ovládnutí herecké palety je Natalia ve filmu jasně rozpoznatelná a až děsivě skutečná. Bohužel ani příběh, který svým dílem vypráví mladý režisér, nevypadá příliš smyšleně, ale o to větší dojem v divákovi zanechává. Pavelkova představí film Ať je Líza a společně s diváky rozebere konflikt, který tvoří základ filmu, a odpoví na otázky ze sálu.

Pro výběr místa v sále je nutné si zakoupit diváckou akreditaci (pro informace klikněte zde).
Po obdržení voucheru klikněte na REZERVACE.