a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Beseda s herečkou Xenií Lavrovou-Glinkovou

-

28. září
20:00 – 22:30
Praha, kino Dlabačov, Bělohorská 24

Debutním snímkem režiséra Olega Trofima Led se českým divákům představuje herečka Xenie Lavrova-Glinka. Náměť filmu se u autorů zrodil už v roce 2012. Stojí za pozornost to, že Led je prvním ruským muzikálem o sportu. Trofim byl zimním Bajkalem tak ohromen, že natáčení muselo z části probíhat v Irkutsku, i když hlavní práce probíhala v Moskvě a v Soči. Producent filmu Fjodor Bondarčuk uvedl, že jde o moderní film ve srozumitelném podání.

Mistryně sportu v krasobruslení Jevgenija Maslennikova se stala konzultantkou hereckého obsazení. Castingů se zúčastnilo přes 500 adeptů. Hlavními parametry pro výběr herců byly nejen herecké schopnosti a vzhled, ale i fyzická příprava na ztvárnění role. Představitelka jedné z hlavních rolí Xenie Lavrova-Glinka během besedy povypráví o tom, jak bylo pro herce natáčení náročné a jaké nové dovednosti během něj získala.

Pro výběr místa v sále je nutné si zakoupit diváckou akreditaci (pro informace klikněte zde).
Po obdržení voucheru klikněte na REZERVACE.