a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Pavel Činarjov představí film Miliarda

-

5. října
17:30 – 19:40
Praha, kino Dlabačov, Bělohorská 24

Pavel Činarjov je známou figurou mladé generace ruských herců. Svou kariéru začal v Petrohradě, kde se brzy stal hvězdou experimentálního divadla a po přestěhování do Moskvy vtrhl na scénu předních divadel. Má za sebou několik seriálů od kriminálních až po zfilmování literárních děl, film Rebelská unie mu dokonce přinesl cenu za nejlepší výkon v mužské roli na festivalu Kinotavr 2015, a dokonce byl vysílán i společností HBO.

Činarjov točí filmy, často hraje s hvězdami první kategorie a do Prahy na festival Nový ruský film přijede, aby představil akční film Miliarda, svou druhou práci s Vladimirem Maškovem. Ruskou verzi Dannyho parťáků, kterou již pokřtili kritici, natáčel v Moskvě a na Francouzské riviéře. Děj se točí kolem boháče, který se rozhodne vykrást banku se svými dětmi.

Film je výrazný a odvážný a během jeho natáčení se událo mnoho zajímavého. Diváci nejen, že shlédnou akční film, ale budou se moci i pobavit s hercem, který má v Rusku tisíce příznivců a příznivkyň.

Pro výběr místa v sále je nutné si zakoupit diváckou akreditaci (pro informace klikněte zde).
Po obdržení voucheru klikněte na REZERVACE.