a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Města

PRAHA

27. Září

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ FESTIVALU, FILM PÁR,
AFTER-PARTY
18:00
kino Cinema City, Sál №2
není součásti diváckého předplatného

PODROBNĚJI

28. Září

DEN ARKTIDY A ANIMOVANÝ FILM
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: V ZEMI ZRCADEL
od 12:00 – Den Arktidy
od 15:00 – promítání filmu

kino Dlabačov

PODROBNĚJI

SETKÁNÍ SE SPISOVATELKOU JANOU VAGNER
12:30
kino Dlabačov

PODROBNĚJI

OLENA UUTAI. SÓLOVÝ KONCERT ETNICKÉ HUDBY
18:00
kino Dlabačov
není součásti diváckého předplatného

PODROBNĚJI

PROGRAM KRÁTKÝCH FILMŮ
RSVK
18:30
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

BRATRSTVO
19:00
kino Cinema City, Sál № 8
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

DEN ARKTIDY
A FILM LED
20:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

29. Září

UČITELKA NA DOUČOVÁNÍ
15:00
kino Cinema City, Sál №8
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

MOJE SESTŘIČKA
17:00
kino Cinema City, Sál №8
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

VÝSKOK
19:30
kino Cinema City, Sál 4
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

ANNA KARENINOVÁ. PŘÍBĚH VRONSKÉHO
20:30
kino Еvald
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

30. Září

ANNA KARENINOVÁ. PŘÍBĚH VRONSKÉHO
17:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

NA PAŘÍŽ!
19:00
Cinema City Sál № 9
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

ROZHODNUTÍ O LIKVIDACI
20:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

BÝK
20:30
kino Еvald
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

1. října

I SLONI MOHOU HRÁT FOTBAL
18:30
RSVK

PODROBNĚJI

BALKÁNSKÁ HRANICE
19:00
kino Cinema City, Sál № 3
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

VELIKÁ SEVERNÍ CESTA
19:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

BÝK
20:00
kino Аtlas
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

HLUBOKÉ ŘEKY
20:30
kino Еvald
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

MILENKY
21:00
kino Cinema City, Sál №9
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

2. října

LEKCE CESTOVATELE FJODORA KONJUCHOVA

17:00

kino Dlabačov

není součásti diváckého předplatného

PODROBNĚJI

NÁDRAŽÍ RUSKA

18:30

RSVK

PODROBNĚJI

AŤ JE LÍZA!

19:00

kino Cinema City, Sál №9

+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

LOVEC LEGEND. DAGESTÁN

19:30

RSVK

PODROBNĚJI

MÉDIUM

20:30

kino Dlabačov

+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

PÁR

20:30

kino Еvald

+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

3. října

HOFFMANIÁDA
17:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

MRTVÉ VLAŠTOVKY
18:00
kino Cinema City, Sál №9

PODROBNĚJI

HOSTÉ
20:00
kino Cinema City, Sál №9

PODROBNĚJI

BEEF: RUSKÝ HIP-HOP
19:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

BARABÁŠ
20:30
kino Еvald
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

4. října

VŠECHNO, NEBO NIC
18:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

KONEC SEZÓNY
19:00
kino Cinema City, Sál №10
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

NOČNÍ SMĚNA
19:00
RSVK

PODROBNĚJI

TOBOL
20:30
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

NUREJEV: STO DNÍ SAMOTY
20:30
kino Еvald
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

5. října

RUSKÝ JARMARK A FILM DOMÁCÍ SKŘÍTEK
od 12:00 – Ruský jarmark
od 15:00 – promítání filmu

kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

RUSKÝ JARMARK A FILM MILIARDA (ru)
17:30
Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

POUTNÍCI TRPĚLIVOSTÍ
19:00
kino Cinema City, Sál №9
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

RUSKÝ JARMARK A FILM VLAŠSKÝ OŘÍŠEK
20:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

6. října

VĚČNÝ ŽIVOT ALEXANDRA CHRISTOFOROVA
18:00
kino Cinema City, Sál №4
+ setkání s hostem festivalu
není součásti diváckého předplatného

PODROBNĚJI

ŽIVOT S ROCKEM
20:00
kino Dlabačov
+ setkání s hostem festivalu

PODROBNĚJI

BRNO

15. října

TOBOL
20:00
kino Lucerna-Brno

PODROBNĚJI

16. října

VELIKÁ SEVERNÍ CESTA
18:30
kino Lucerna-Brno

PODROBNĚJI

OSTRAVA

16. října

PÁR
17:00
Minikino

PODROBNĚJI

17. října

VELIKÁ SEVERNÍ CESTA
17:00
Minikino

PODROBNĚJI

18. října

MILENKY
19:30
Minikino

PODROBNĚJI

19. října

POUTNÍCI TRPĚLIVOSTI
19:30
Minikino

PODROBNĚJI

20. října

TOBOL
17:00
Minikino

PODROBNĚJI

ZLÍN

12. října

POUTNÍCI TRPĚLIVOSTI
19:00
Malé kino, Filmová 174

PODROBNĚJI

13. října

VELIKÁ SEVERNÍ CESTA
19:00
Malé kino, Filmová 174

PODROBNĚJI

14. října

MILENKY
19:00
Golden Apple Cinema, Náměstí Míru 174

PODROBNĚJI

15. října

MEDIUM
19:00
Golden Apple Cinema, Náměstí Míru 174

PODROBNĚJI

16. října

HOSTÉ
19:00
Golden Apple Cinema, Náměstí Míru 174

PODROBNĚJI

PLZEŇ

10. října

VELIKÁ SEVERNÍ CESTA
17:00
Centrum ruského jazyka a kultury v Plzni
Západočeská univerzita, Ústav jazykové přípravy, Univerzitní 22, 306 14 Plzeň

PODROBNĚJI

11. října

MOJE SESTŘIČKA
19:30
Cinema City Plzeň
Radčická 2861, 301 00 Plzeň 3

PODROBNĚJI

13. října

DOMÁCÍ SKŘÍTEK
19:30
Cinema City Plzeň
Radčická 2861, 301 00 Plzeň 3

PODROBNĚJI