a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Miliarda

Žánr: komedie, akční
Délka: 101 min
Premiéra: 2019
Věkové omezení: 12+
Režie: Roman Prygunov
Produkce: Vladimir Maslov, Vadim Vereščagin, Binke Anisimov
Scénář: Andrej Zolotarev
V hlavních rolích: Vladimir Maškov, Alexandra Bortič, Gela Meschi, Pavel Činarev, Marina Petrenko, Marija Mironova, Daniil Spivakovskij
Výroba: Rusko (RSS production)

Obsah:

Vlivný bankéř Matvej dělá vše, co je v jeho silách, aby se o majetek nemusel dělit se svými nelegitimními syny. Ale když o všechny své peníze přijde, zjistí, že pomoct mu mohou jedině oni. Aby znovu získal své bohatství, miliardář bude nucen okrást vlastní banku v Monte Carlu. Ale nejdříve ho čeká ještě obtížnější úkol: znovu získat důvěru dětí, které vyrostly bez otce… Naivní hacker Nikolaj, buldozerista Georgij, psycholog Eduard, blázen do zbraní Oleg a jejich vynalézavá sestra Ljuda se rozhodnou Matvejovi pomoci, aby nepřišel o všechno, ale naopak, aby získal mnohem více.

Film bude promítnut v ruštině bez českých titulků.

Trailer:

Zajímavosti:

  • Konzultantem filmu pro otázky bezpečnosti bank byl bývalý pracovník jedné z významných ruských bank. Štábu poskytl své znalosti o provozu bankovních skladů a bezpečnostních schránek, o fyzické ochraně a slabinách v zabezpečení.
  • Natáčení probíhalo v Moskvě, Petrohradu, Marseille, Nice a Monte Carlu. Náklady na pokrytí cest na Francouzské riviéře přinutily producenty hledat dodatečné finanční prostředky.
  • Film Miliarda se může stát poslední prací Vladimira Maškova ve filmovém průmyslu. Herec totiž oznámil, že se nyní plánuje plně věnovat vedení Divadla Olega Tabakova

Promítání

5.10.2019 – 17:30

(kino Dlabačov, Bělohorská 24, Praha)

Pro výběr místa v sále je nutné si zakoupit diváckou akreditaci (pro informace klikněte zde).
Po obdržení voucheru klikněte na REZERVACE.