a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us

Ochrana osobních údajů

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost Občanské sdružení pro Evropskou multikulturní společnost, z.s., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,  předseda Olga Kondrashina, IČ: 22667598, se sídlem Králův Dvůr u Berouna, Plzeňská 370, korespondenční adresa Lazarská 5, Praha 1, 11000 (dále také „My“), jako správce osobních údajů, Vás, pokud jste zakoupili vstupenku na akce filmového festivalu, divácké předplatné nebo zboží z festivalového merchandisingu prostřednictvím webových stránek www.novyruskyfilm.cz („webové stránky“) informuje o níže popsaném shromažďování osobních údajů a zásadách ochrany soukromí. Tyto zásady doplňují Obchodní podmínky a reklamační řád společnosti Občanské sdružení pro Evropskou multikulturní společnost, z.s.

Dále v textu se dozvíte zejména:

  1. Jaké Vaše osobní údaje budeme zpracovávat;
  2. Za jakými účely a jakým způsobem budeme Vaše osobní údaje zpracovávat;
  3. Komu mohou být Vaše osobní údaje předány;
  4. Po jakou dobu budeme Vaše osobní údaje zpracovávat;
  5. Jaká máte ve vztahu k ochraně Vašich osobních údajů práva.

V případě, že budete potřebovat kteroukoliv část textu vysvětlit, poradit anebo projednat další zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit na e-mailové adrese: info@novyruskyfilm.cz.

 

  1. ROZSAH A ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1.1 Kontakt: Když nás kontaktujete prostřednictvím webových stránek, můžete být požádáni o vyplnění nebo poskytnutí určitých údajů o Vás. Těmito údaji mohou být zejména:

(a) Vaše jméno a příjmení,

(b) obchodní firma,

(c) adresa nebo sídlo společnosti,

(d) identifikační číslo a daňové identifikační číslo,

(e) telefonní číslo,

(f) e-mailová adresa

Údaje, které nám poskytujete, používáme k tomu, abychom Vás kontaktovali zpět a poskytli Vám informace, o které jste nás požádali.

Poskytnutí osobních údajů pro účely odpovědi na Vámi vznesené dotazy nebo Vámi požadované informace jsou naším smluvním požadavkem, a jejich neposkytnutí může mít za důsledek neposkytnutí odpovědi na Vámi vznesené dotazy.

1.2 Nákup: Když si na našich webových stránkách zakoupíte vstupenku na akci filmového festivalu, divácké předplatné nebo zboží z festivalového merchandisingu pro uzavření a splnění smlouvy potřebujeme Vaše osobní údaje. Těmito osobními údaji jsou:

(a) Vaše jméno a příjmení,

(b) e-mailová adresa,

(c) telefonní číslo,

(d) adresa pro doručení,

(e) údaje o platbě.

V případě, že u nás nakoupíte vstupenku na akci filmového festivalu, divácké předplatné nebo zboží z festivalového merchandisingu, zašleme Vám o proběhlém nákupu do Vaší e-mailové schránky potvrzení o nákupu a taktéž případné informace o změně termínu nebo místa konání akce, o jejím zrušení a případných detailech, které se Akce týkají.

Osobní údaje zpracováváme za účelem splnění smlouvy a splnění našich zákonných povinností, zejména v oblasti daní a vedení účetnictví, což jsou také právní důvody pro zpracování.

Poskytnutí osobních údajů pro účely plnění smlouvy je naším smluvním požadavkem a jejich neposkytnutí může vést k tomu, že s Vámi neuzavřeme smlouvu.

1.3 Právním důvodem zpracování těchto osobních údajů je plnění smlouvy a náš oprávněný zájem na tom, abychom Vám mohli nabízet jen ty akce, které Vás mohou opravdu zajímat. Pakliže si u nás zakoupíte vstupenky na akci filmového festivalu, divácké předplatné nebo zboží z festivalového merchandisingu, Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu můžeme vedle toho využít k tomu, abychom Vám zasílali obchodní sdělení, tj. abychom Vás informovali o vstupenkách, zboží nebo službách, které nabízíme a které by Vás, podle našeho názoru, mohly dle kategorie vstupenek, které jste si u nás zakoupili, zajímat.

1.4 Právním důvodem zpracování těchto osobních údajů je náš oprávněný zájem na tom, abychom Vám mohli nabízet jen ty vstupenky, které Vás mohou opravdu zajímat. Marketingový souhlas: Udělíte-li nám k tomu na webových stránkách www.novyruskyfilm.cz Váš souhlas, budeme Vámi poskytnuté osobní údaje, včetně Vaší nákupní historie, zpracovávat taktéž pro následující účely:

(a) provádění marketingových analýz a statistik včetně profilování;

(b) zasílání obchodních sdělení týkajících se zboží a služeb správce a zboží a služeb jeho partnerů na Váš e-mail, a to s přihlédnutím k Vašim nákupům, preferencím, či jinak uzpůsobených za účelem výběru zboží a služeb nejlépe odpovídajících Vašim potřebám;

(c) využití osobní