a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Pro dobrovolníky

Drazí přátelé! 

Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o festival Nový ruský film, který proběhne 27. září – 20. října roku 2019 v dalších městech v České republice: Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Plzeň.

Žádná velká akce se neobejde bez dobrovolníků. Právě jejich otevřenost a ochota pomáhat vytvářejí přátelskou a vřelou atmosféru, ve které se všichni účastníci cítí příjemně a dobře.

Festival Nový ruský film je mezinárodním projektem a naším posláním je seznámit českého diváka s kvalitními a moderními děly současné ruské kinematografie. Vaším úkolem bude vytvořit a udržet přátelské a srdečné prostředí naší společné akce.

Dobrovolnický program bude probíhat v několika etapách: výběr kandidátů, zaučení a seznámení se s náplní Vaší činnosti. Nebude samozřejmě chybět poděkování za všechnu Vaši energii a úsilí.

Hlavní kritéria při výběru dobrovolníků jsou: věk 18 let a výše, znalost ruského a/nebo českého jazyka, legální pobyt na území České republiky a chuť komunikovat s lidmi. Předchozí zkušenost s dobrovolnickou činností všeho druhu je pro každého kandidáta velkým plusem.

Festival bude pro Vás příležitostí pro krásné zážitky, setkání se zajímavými lidmi a ponoření se do kouzelné atmosféry filmového světa.

Přejeme Vám krásnou cestu do světa moderní ruské kinematografie, na kterou nikdy nezapomenete!
Jak se stát členem týmu Festivalu nového ruského filmu?

Krok 1.

Seznamte se s pravidly dobrovolnictví na festivalu Nový ruský film (STÁHNOUT) a nabídkou volných míst (STÁHNOUT).

Krok 2.

Vyplňte anketu (STÁHNOUT) a pošlete ji s fotografií na e-mailovou adresu volonter.kino2019@gmail.com.
Krok 3.

Vyčkejte na odpověď od organizátorů, pošlou Vám všechny potřebné materiály.
Krok 4.

Domluvte si schůzku a přijďte se s námi seznámit
Máte-li otázky, neváhejte a ozvěte se!

volonter.kino2019@gmail.com

+420-222-201-141

 

Ústřednu dobrovolníků najdete v redakci novinového listu Pražský telegraf na adrese Železná 490/14, 110 00 Staré Město.