a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Slavnostní zakončení filmového festivalu

-

6. října
18:00 – 22:00
Praha, kino Cinema City, Na příkopě 22

Festival Nový ruský film bude ukončen komedií  jednoho z nejznámějších ruských režisérů Evgenye Shelyakina Věčný život Alexandra Christoforova. Hlavní roli vytvořil Alexej Guskov, který byl zároveň producentem filmu. Skvělé záběry a vynikající herectví připomene fanouškům Ryazanovových komedií schopnost filmu prodloužit letní náladu, což ocenili nejen diváci, ale i kritici.
Mladý herec Sergej Pochodajev, který vystoupil v komedii Věčný život Alexandra Christoforova, přiletí na festival Nový ruský film, aby diváky seznámil s filmem a odpověděl jim na jejich otázky.
Sergej Pochodajev v tomto satirickém filmu sehrál roli obyčejného muže, který obtížně navazuje vztah s dívkou a snaží se vlastní tvorbou chránit sám sebe před otravným vnějším světem. Experimenty se zevnějškem, které si vynutila Pochodajevova role, se ukázaly být plně v souladu s jeho duší, ale to stejné se nedá říct o hercově matce. Ale nechoďme okolo horké kaše, během besedy budete mít možnost všechno slyšet přímo z první ruky.